Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close

Cześć! Dziś przychodzę z przygodą o moim doświadczeniu z branżą MLM.

W materiale dowiesz się :
Mlm czy warto?
Czy mlm to oszustwo?
dla kogo jest mlm?
co to jest mlm?

Przed skomentowaniem materiału, zobacz go do końca.

Comments

janiktinny says:

Fajne nagranie.

Michal Szpak says:

Dla mnie MLM to obiecywanie złotych gór bez wysiłku i pokazywanie lajtowego życia.Prawda jest taka, że na wszystko trzeba ciężko zapracować.Sam siedzę w handlu i znajomi pomagaja mi sprzedać komuś.Ale nigdy sam ich o to nie proszę, czy też nie proponuje cudownych biznesow

Gabriel Pawlak says:

"Wydałem znacznie więcej niż zrobiłem" – tak jak 99% ludzi. Ci co serio zarabiają robią to kosztem innych, bo to w końcu system piramidalny. Polecam omijać szerokim łukiem i nie robić z siebie frajera.

Zaneta says:

MLM-y to dla mnie jak sekta. Wciskanie ludziom produktow po zawyzonej cenie albo co miesieczne zmuszanie by ktos kupowal bo jak nie no to konto zawiesza sie i nie jestes osoba aktywna.

Jadzia & Robert Kusiak says:

Gestykulacja jak u słabego sprzedawcy z FM Group 🙂

Robert Iwanicki says:

Tego typu komentowanie czegoś czego się kompletnie nie rozumie to żenada. Nie wiem z jakimi amatorami MLM współpracowałeś ale przed zrobieniem takiego typu video powinieneś zasięgnąć więcej wiadomości.
W MLM nie musisz sprzedawać,
MLM nie opiera się na sprzedaży przez Ciebie,
W MLM nie musisz nic kupować co miesiąc tylko wtedy, kiedy potrzebujesz i możesz robić MLM nie wychodząc z domu. Przeprowadź swój research jakie są trendy w zapotrzebowaniu ludzi wokół Ciebie, znajdź firmę MLM z dobrym produktem i edukuj się o nim, poświęć czas i bądź uczciwy, nie poddawaj się po tygodniu i nie bądź desperatem bo zaczniesz kłamać. Powoli dojdziesz do pieniędzy Ty i wszyscy ludzie wokół Ciebie z którymi będziesz uczciwie pracował. Tylko trzeba pracować a każdy len myśli, że osiągnie sukces po kilku miesiącach w h..ja walenia a jak mu nie wyjdzie to krzyczy, że to nie działa albo, że to piramida finansowa.

Daniel Wojtaszewski says:

Czyli nie miałeś żadnych umiejętności, nic nie osiągnąłeś w żadnej firmie i mówisz co złego jest w mlm ? Jak mozesz mówić, ze w mlm ludzie pracują dużo więcej niż w w normalnych pracach ?

kopytko57 says:

W końcu ktoś mówi w miarę obiektywnie i z sensem na takie tematy, nie na siłę ciśniecie i mówienie negatywów tylko normalna, ludzka obiektywna w miarę ocena, szkoda że takie filmy jak twój maja mało wyświetleń w porównaniu z innymi bezmyslnymi na ten temat

Write a comment

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.